Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Служба по знищенню комах, гризунів та інших шкідників у будь‑яких приміщеннях

- 100% гарантія результату

- Працюємо 24/7

- Безпечно і Гипоаллергенно

- Конфіденційно

- Безкоштовна консультація

Замовити

Служба по знищенню комах, гризунів та інших шкідників у будь‑яких приміщеннях

- 100% гарантія результату

- Працюємо 24/7

- Безпечно і Гипоаллергенно

- Конфіденційно

- Безкоштовна консультація

Замовити

Наші послуги

Дезінсекція

Дезінсекція

Знищення комах

Дератизація

Дератизація

Знищення гризунів

Дезінфекція

Дезінфекція

Знищення вірусів

Фумігація

Фумігація

Знищення шкідників

Втомилися від комах або гризунів у власній квартирі, будинку або дачі, або виявили плями цвілі або колонії грибка? Небезпека комах і гризунів полягає в тому, що вони здатні переносити безліч серйозних захворювань, що може завдати шкоди здоров'ю або навіть життю людини. А бактерії і віруси провокують напади алергії і бронхіальної астми, загострення хронічних захворювань дихальної системи.

Пора звернутися за допомогою до послуг професійних дезінфекторів. Служба Вредитель-Стоп по знищенню комах, гризунів, бактерій і вірусів до ваших послуг! Професійно проводимо спеціалізовану дезінсекцію, дезінфекцію, дератизацію, в будь-яких приміщеннях, починаючи від кімнат і квартир, закінчуючи величезними територіями складів і заводів.

Після процедури з приміщення зникнуть все гризуни, таргани, клопи, блохи або кліщі, а також бактерії - збудники небезпечних захворювань.

Процес очищення приміщень від шкідників досить простий. Хімічний склад розпорошується найдрібнішими частинками на заражені ділянки за допомогою спеціального обладнання. Воно рівномірним шаром покриває поверхні, попутно знезаражуючи повітря, знищує всі види шкідників, не завдаючи шкоди меблів, техніки, книгам.

Ми використовуємо обладнання:
Генератори гарячого туману
Генератор гарячого туману для знищення комах і гризунів
Генератори холодного туману
Генератор холодного туману для знищення комах і гризунів

Обробка виконується в спеціальних костюмах, які дозволяють захистити від впливу отрути, тому виконання дезінсекції без належної підготовки та обладнання категорично заборонена, це може стати причиною серйозних отруєнь у людей і домашніх тварин.

Не варто витрачати час і сили даремно, намагаючись впоратися з проблемою самостійно. Це, на жаль, має нетривалий результат. Мікроорганізми і шкідники вкрай живучі і легко адаптуються до зовнішніх умов. Засоби та препарати, представлені в широкому доступі, малоефективні і носять тимчасовий характер. Для професійної обробки потрібні професійні розчини, тільки вони не просто успішно борються з наявними проблемами, але і запобігають виникненню їх в майбутньому.

Всі хімічні засоби, що використовуються в роботі, мають сертифікати якості. Вони ефективні, діють довго, не токсичні для людини, домашніх тварин, рослин.

Вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Ціни на знищення шкідників ви можете дізнатися по телефону, консультація безкоштовна.

На ринку послуг досить багато пропозицій щодо знищення комах і гризунів. Наша Служба Вредитель-Стоп на їх фоні вигідно відрізняється багаторічним досвідом, наші дезінфектори працюють в компанії з дня її заснування, мають спеціальну освіту, знання і навички, застосовують інноваційні методи знищення комах і гризунів.

Надаємо послуги дезінсекції, дезінфекції, дератизації та фумігації не тільки в Києві, а й по всій Україні, круглий рік, без перерв і вихідних. Надаємо гарантію на свої послуги. Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

Чому обирають нас

Гарантія

100% гарантія
знищення шкідників

Цілодобово

Телефонуйте 24/7
Терміновий виїзд

Безпечно

Сертифіковані
препарати

Конфіденційно

Сусіди не дізнаються
про вашу проблему

Залишилися питання? Телефонуйте: 097-165-65-58, 073-165-65-58, 095-646-64-02

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.