Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Віруси / Усунення запахів

Усунення запахів

Кожен запах має свою причину, відповідно, будь-який сморід не виникає на порожньому місці. Тому перш за все слід обчислити джерело з'явившогося «аромату» і вже потім займатися усуненням наслідків.

Як правило, роль джерела грають активно розмножуються мікроорганізми або активний процес гниття. Це можуть бути зіпсовані продукти, цвіль, труп гризуна або іншої тварини або птиці, які після виявлення слід якомога швидше піддати ретельної ліквідації.

Дезодорація

Усунення запахів замовити Київ Україна

Для проведення дезодорації використовуються спеціальні хімічні склади, здатні розщеплювати неприємно пахнущи з'єднання сірководню, залишки згорілих жирів, масел і ряду інших речовин, здатних викликати погані запахи.

Склади розпорошуються по всій території ураженого об'єкта після усунення основного джерела. Вони не мають негативного впливу на людину і домашніх тварин, тобто не провокують токсичні реакції, напади алергії, подразнення шкіри та слизових. Ефект, як правило, можна спостерігати відразу ж, і лише в ряді особливо складних випадків потрібен певний час для витримки.

Дезодорація + Дезінфекція

З огляду на те, що причиною неприємного запаху є розвиток мікроорганізмів, для закріплення повноцінного ефекту дезодорації потрібне проведення процедури дезінфекції, однак, з огляду на специфіку проблеми, масштаби її можуть бути визначені індивідуально, залежно від основної причини запаху. Масштабна дезінфекція може знадобитися лише при ураженні пліснявими грибками, в більшості ж інших випадків досить локальної процедури знезараження з мінімальною затратою часу і коштів.

У кожному конкретному випадку наші фахівці гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта та високу якість проведення процедури з отриманням стійкого результату.

Наша Служба Дезінфекції Вредитель-Стоп усуває неприємні запахи в квартирах, офісах, готелях, ресторанах, виробничих приміщеннях, складах і інших приміщеннях будь-якого призначення.

А також усунемо неприємний запах в салоні вашого автомобіля.

Ціни на дезінфекцію уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.