Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Віруси / Знищення вірусів

Знищення вірусів

Віруси, мікроби і алергени як прямі збудники величезного ряду захворювань у людини, несуть пряму загрозу життю і здоров'ю людей. Щоб не допустити поширення інфекції, потрібно провести дезінфекцію приміщення.

Служба Дезінфекції Вредитель-Стоп пропонує повний пакет санітарного обслуговування в області дезінфекції приміщень від вірусів (грип, ГРВІ, коронавірус і тд.)

Дезінфекція квартир, офісів, підприємств від коронавируса

COVID-19 - небезпечне захворювання, поширення якого привело до світової пандемії. Даний вірус чутливий до високих температур, дезінфекторам і висихання. Це означає, що коронавірус добре піддається обробці. У той же час рекомендується проводити вологе прибирання і регулярну дезінфікуючу обробку приміщень. І вже тим більше проведення дезінфекції необхідно при коронавірусі і після ковіда. Замовити повноцінну дезінфекцію від COVID-19 можна, звернувшись в компанію Вредитель-Стоп.

Знищення вірусів Київ Україна

Об'єкти дезінфекції від коронавируса: кафе, ресторани, готелі, хостели, будинки, квартири, медичні установи, автобуси, таксі, харчові підприємства, навчальні заклади, промислові підприємства, гуртожитки, пекарні та ін.

Дезінфекція приміщень від коронавируса проводиться з використанням спеціалізованого обладнання (як генератор холодного туману, так і генератор гарячого туману). Обробка проводиться методом розпилу краплею від 5 до 50 мікрон. Утворюється в результаті мікроскопічний пил, який проникає навіть у важкодоступні місця.

Для обробки ми використовуємо сучасні сертифіковані дезінфектанти, згубні для вірусів і безпечні для людей.

Найголовніше це побажання клієнта, ми завжди прислухаємося до побажань клієнта. Компанія Вредитель-Стоп надаємо повну інформацію та інструкцію, а клієнт приймає остаточне рішення про метод обробки.

Ціни на послуги дезінфекції від ковіда, грипу та інших вірусних захворювань доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Працюємо не тільки в Києві і Київській області, а й по всій Україні, круглий рік, без перерв і вихідних. Надаємо гарантію на свої послуги. Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ВІРУСІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.