Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення бліх

Знищення бліх

Блохи - кровоссальні комахи із загону членистоногих. Кровоссальні комахи переносять кілька видів небезпечних хвороб, серед них блошиний дерматит, висипний тиф, сальмонельоз та інші.

Самці бліх виростають до 5 мм в довжину, а самки можуть досягати навіть 1,5 см в період запліднення. Трохи сплющене тіло з численними шипами дозволяє блохам вільно пересуватися в тканинах одягу та вовни тварин. За кольором відрізняють жовтуватих, рудих, темно-коричневих і навіть чорних бліх.

Харчуються блохи кров'ю, а в сприятливих умовах розмножуються дуже швидко. Живуть вони від 3 тижнів до 2 років і за цей час здатні відкласти більше 500 яєць.

Знищення бліх Київ Україна

Існує кілька видів домашніх бліх:

- Людська. Комаха коричневого кольору довжиною до 3 мм. Мешкає на людині, домашніх тваринах, конях. Здатна висмоктувати кров протягом 20 хвилин.

- Котяча. Личинки розвиваються на тваринах, їх лежаках, а також на людині. Можуть виростати до 5 мм в довжину і переносять важкі інфекції.

- Собача. Зустрічається як у собак, так у кішок і людей. Є переносником захворювань, черв'яків, чуми.

- Щуряча. Одна з найнебезпечніших домашніх бліх, так як може заразити чумою, щурячою цепнем (хробаком). У квартиру може потрапити з підвалів і горищ.

- Трав'яна. Мешкає в траві, кроні дерев, кущах. У житло її можна занести на підошві, одязі або шерсті домашніх тварин.

- Постільна. Селиться в постільній білизні, диванах і ліжках. Ночами кусає людину.

Питання, яке мучить власників квартири, звідки беруться блохи в квартирі. Якщо у вас є собака або кіт, що гуляють на вулиці, то швидше за все винуватці вони. Але якщо вихованця немає, зараження квартири могло статися через підвальне приміщення. Тепло і волого - для розмноження бліх це ідеальні умови. Володіючи неймовірною стрибучістю, блохи легко переміщуються по поверхах на взутті або гуляючи з господарями собак, по шляху заглядаючи в квартири.

Як тільки помітите бліх в квартирі, від них необхідно негайно позбавлятися.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення всіляких шкідників, в тому числі на знищенні бліх. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Знищення бліх абсолютно не токсичне для людей, тварин і рослин, ми застосовуємо професійні безпечні сертифіковані засоби, без запаху і гіпоалергенні.

Ціни на дезінсекцію доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення бліх - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно.

Знищимо бліх у вашій квартирі назавжди! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ БЛІХ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.