Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення кліщів

Знищення кліщів

Кліщі - одні з найнебезпечніших комах, що мешкають на території нашої країни.

Сезон активності кліщів починається ранньою весною і закінчується пізно восени з настанням заморозків. Пік захворюваності кліщовими інфекції припадає на квітень-травень і серпень-вересень.

Кліщ нападає на жертву, сидячи в траві або на гілках кущів, рідше - з землі. Ходять чутки, що кліщі можуть стрибати на свою жертву з дерева, проте це не відповідає дійсності, адже кліщі відносяться до членистоногих тварин, а не до комах, і стрибати не здатні.

Кліщ довго шукає місце укусу, вибираючи ділянки тіла з ніжною шкірою, тому можна встигнути зняти кліща, перш ніж він вкусить. Укус кліща практично безболісний: кліщ присмоктується приблизно протягом 15 хвилин, при цьому виділяючи анестезуючу рідину. Через кілька днів в місці укусу з'являються набряк, почервоніння, свербіж, а сам кліщ збільшується в розмірах. Вкусити можуть і зовсім маленькі, майже прозорі німфи кліщів, це статевонезрілих форми, які часто залишаються непоміченими на шкірі і одязі.

Знищення кліщів Київ Україна

Кліщі є переносниками смертельних захворювань: хвороба Лайма, кліщовий енцефаліт, везикулезной риккетсиоз і інші. Останнім часом трапляються випадки зараження енцефалітом, бореліоз, що призводить до смерті або інвалідності.

Укус кліща небезпечний не тільки для людей, а й тварин, адже тварина може принести його в будинок, піддавши небезпеці людей.

Самостійно провести дезінсекцію від кліщів важко. Побутові препарати не в змозі знищити всю популяцію, крім того, це часто призводить до отруєння людей і тварин через порушення техніки безпеки.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп пропонує послугу знищення кліщів не тільки в Києві, ми працюємо по всій Україні. Професійно опрацюємо ділянку від кліщів, використовуючи сучасні методи і препарати. Позитивний ефект досягається вже після першої обробки. Знищення відбувається безпечними для людей і тварин препаратами.

Дезінфектор обробляє кожен метр ділянки. Під час дезінфекції знищуються як дорослі особини, так і їх німфи, що знаходяться на поверхні грунту. Метод обробки і препарати підбираються після огляду об'єкту.

Вартість знищення кліщів залежить від складності та обсягу виконуваної роботи. Точну ціну уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті. Надаємо гарантії.

Рекомендуємо проводити обробку мінімум один раз на рік. Під час епідемії енцефаліту не рідше двох разів.

Знищення кліщів - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ КЛІЩІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.