Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення клопів

Знищення клопів

Розмножуються клопи в квартирі дуже швидко. У сприятливих умовах самка відкладає 3-4 яйця в день, з яких через тиждень з'являються личинки.

Коли нове покоління перетворюється в статевозрілих комах, чисельність колонії починає рости в геометричній прогресії. На те, як швидко розмножуються клопи, впливає температура зовнішнього середовища, а також доступ до регулярного харчування.

Клопи влаштовують притулок в області спального місця людини, щоб шлях до джерела їжі і назад не займав багато часу.

В середньому за життя самка відкладає 400-500 яєць.

Знищення клопів Київ Україна замовити

Інкубаційний період яєць клопів триває 1-2 тижні, після чого з'являються німфи першої стадії. До того як перетворитися на дорослого клопа, німфа проходить через 5 стадій розвитку, кожна з яких закінчується линянням. Одна з ознак гнізда клопів - жовтуваті порожні шкурки німф. Для переходу до кожної наступної стадії німфи потрібно порція крові, так що клопи стають кровососами вже з моменту появи з яйця. Після нічного кровососания німфа поспішає назад в укриття, де починає готуватися до чергової линьки.

Повний цикл розвитку від яйця до дорослого клопа при кімнатній температурі і постійному доступі до джерела крові триває 5-7 тижнів.

Часто люди запитують, чи може один клоп розмножитися в квартирі, якщо він якимось чином поодинці пробрався від сусідів. Один секрет полягає в тому, що після спарювання сперма зберігається в сперматеки самки тривалий час. І що яйця, які вона щодня відкладає, будуть запліднюватись сперматозоїдами до тих пір, поки ті не закінчаться.

Тому на безперебійне виведення потомства не сильно впливає те, як часто розмножуються клопи, адже досить одного запліднення двох або тримісячної давності. І якщо в квартиру потрапила навіть одна єдина доросла самка, то життєздатні яйця з'являться в ліжку ще до того, як вона встигне когось вкусити.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення клопів. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Знищення клопів абсолютно не токсичне для людей, тварин і рослин, ми застосовуємо професійні безпечні сертифіковані засоби, без запаху і гіпоалергенні.

Знищення клопів - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно.

Знищимо клопів у вашій квартирі назавжди! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

Ціни на Знищення Клопів

Гарантія надається після другої платної обробки

Кількість
кімнат

Холодний туман
(з запахом)

Холодний туман
(без запаху)

1 кімната

800 грн.

1100 грн.

2 кімнати

900 грн.

1200 грн.

3 кімнати

1000 грн.

1300 грн.

4 кімнати

1100 грн.

1400 грн.

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ КЛОПІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.