Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення мух

Знищення мух

Муха - комаха-паразит. Вони здатні переміщатися на відстані до 1 кілометра, живуть колоніями і якщо в будинку або на підприємстві завелася муха, варто чекати цілого навала. Багато видів мух є кровососущими.

Існує безліч видів мух від маленьких плодових в 2-3 мм до гігантських кровосисних - оводів, гедзів і т.п.

Мухи дуже плодовиті, за своє недовге життя, а у кімнатної мухи вона триває 8-20 днів, самка здатна відкласти до 2000 яєць.

Мухи люблять попорпатися в пошуках їстівного на смітниках, що робить їх небезпечними для здоров'я людини. Вони є переносниками різних вірусних і бактеріальних хвороб, серед яких черевний тиф, дизентерія та інші. Були зафіксовані випадки, коли саме з мух починалися цілі епідемії.

Знищення мух Київ Україна

Повзаючи по столу і тарілках, мухи можуть заразити людину глистами. Небезпечні мухи і для людей з відкритими ранами, так як можуть відкласти в них яйця, що призведе до гниття рани і серйозних проблем зі здоров'ям.

Мухи відкладають свої личинки в продуктах харчування, найчастіше в м'ясних, рибних і молочних. Вживання в їжу заражених продуктів може привести до кишкових розладів, а в особливо важких випадках навіть до летального результату. Тому, в закладах громадського харчування, готелях, обробка від мух повинна проводитися на регулярній основі.

Ми займається знищенням мух в квартирах, будинках, місцях громадського харчування, на дачних ділянках, складах і тд. Використовуємо тільки безпечні препарати, що дозволяє знищити всю популяцію мух та їх личинок в приміщенні і на прилеглих територіях. На всі роботи по дезінсекції надається гарантія, за умови виконання рекомендацій по санітарному утриманню об'єкта.

Вартість професійної дезінсекції від мух залежить від площі об'єкта і поширеності комах. Точну ціну уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення всіляких шкідників, в тому числі на знищенні мух. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Знищення мух - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ МУХ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.