Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення мурашок

Знищення мурашок

Домашні мурахи мало спільного мають з лісовими мурахами. На відміну від останніх, це комахи-паразити, які не можуть жити в природі.

У квартирі може завестися один з двох видів мурах: фараонові або злодії. Фараонові мурахи - це найпоширеніший вид домашніх комах-шкідників. Фараонові мурахи мають руде забарвлення, їх інша назва - будинкові мурашки.

Мурахи-злодії більш пристосовані до життя в природі. Вони селяться недалеко від будинку людини, або в самому будинку.

У квартиру мурахи можуть потрапити різними способами, найчастіше вони приходять від сусідів або ж можуть потрапити в квартиру разом з продуктами з магазину або в старих меблях.

Мурахи, як і інші види комах-шкідників, розносять на своїх лапках безліч бактерій, які потім розносять по предметам в будинку і продуктів харчування.

Знищення мурашок Київ Україна

Добуту їжу мурахи зберігають в наших будинках в недоступних для нас, затишних місцях, там утворюється грибок і пліснява, яка завдає величезної шкоди здоров'ю людини.

Якщо у вашій квартирі з'явилися мурахи, починайте бити тривогу відразу, не затягуйте, вони дуже швидко створюють нові колонії.

Позбавлення від мурах за допомогою народних засобів це важке завдання, адже численна колонія цих комах здатна спорудити безліч гнізд, розташованих в різних місцях квартири, так що виявити їх буде непросто. При цьому гнізда можуть розташовуватися в самих незвичайних місцях, в домашніх меблях, в розетках, за плінтусами і тд.

Не витрачайте часу даром, купуючи в магазинах різні засоби для боротьби зі шкідниками, вони малоефективні. Краще довіритися професіоналам і позбутися від мурашок в квартирі назавжди.

Не затягуйте з позбавленням від мурах. Пам'ятайте, що вони не тільки псують продукти, а й є переносниками захворювань, що вельми небезпечно, особливо якщо в будинку знаходяться маленькі діти.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення всіляких шкідників, в тому числі на знищення мурах. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Знищення мурашок абсолютно не токсичне для людей, тварин і рослин, ми застосовуємо професійні безпечні сертифіковані засоби, без запаху і гіпоалергенні.

Ціни на дезінсекцію доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення мурашок - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно.

Знищимо мурах у вашій квартирі назавжди! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ МУРАШОК ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.