Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення ос, шершнів

Знищення ос, шершнів

Оси є серйозним джерелом небезпеки, вони в'ють гнізда на горищах дачних будинків, в вентиляційних шахтах на виробництві, в парках і тд. Оси активні з кінця квітня до початку жовтня.

Найбільші види ос - шершні. Вони дуже швидко розмножуються, їх гнізда можуть мати величезні розміри.

У природних умовах оси як хижаки харчуються мухами або дрібними гусеницями. Оси злітаються на запах харчових продуктів, мешкають в сміттєвих баках, часто стають рознощиками різних захворювань і вірусів.

Самостійні спроби знищення гнізд вогнем, водою або іншими методами небезпечні для життя і здоров'я. Токсична дії осиного отрути викликає сильну алергічну реакцію у формі набряку, болю і почервоніння в місці ураження. Укуси сотнями ос призводить до некрозу м'язів, ниркової недостатності і навіть до летального результату.

Знищення ос, шершнів Київ Україна

Також домашні методи боротьби з осами можуть позбавити від ос або шершнів на короткий час. Зазвичай комахи швидко повертаються на полюбилося їм місце і будують новий вулик.

Якщо ви виявили осине гніздо, ні в якому разі не намагайтеся зняти його без застосування засобів захисту. Будь-які ваші дії спровокують агресію у комах.

Дезінсекція від ос і шершнів проводиться тільки досвідченими фахівцями і перевіреними безпечними хімічними препаратами.

Для знищення ос та шершнів використовуються генератори холодного і гарячого туману. Це спеціальне обладнання, що дозволяє розщеплювати хімікати на найдрібніші частинки, які проникають навіть у важкодоступні місця. В результаті обробки відбувається загибель колонії, матки і личинок. Після завершення процедури і загибелі паразитів гніздо знімається і утилізується.

Якщо гніздо має невеликий розмір і знаходиться у відкритому доступі, його можна акуратно зняти і утилізувати. Після цього місце розташування вулика обробляється інсектицидом.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення всіляких шкідників, в тому числі на знищення ос та шершнів. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Вартість знищення ос і шершнів залежить складності та обсягу виконуваної роботи, розташування осиного гнізда, а також обраного методу обробки. Точну ціну уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення ос - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ОС І ШЕРШНІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.