Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Комахи / Знищення жуків

Знищення жуків короїдів

Жук-короїд розміром від 4 до 8 мм, харчується внутрішнім шаром кори, так званої луб'яних тканиною дерева. В основному це хвойні породи дерев, переважно ялини і сосни, а також берези. Також знайти короеда можна в ялицях, кедрах і лиственницах.

Усього є кілька сотень його різновидів, що відрізняються один від одного зовнішнім виглядом, місцем існування, проте всі вони потенційно небезпечні як для живих дерев, так і для будівель з дерева.

Жук-короїд всього за 2-3 тижні здатний знищити повноцінну ялину або сосну. Однак страшний короїд не тільки для дерев, а й для будівель з дерева, заміських будинків, лазень і тд.

Жук виїдає внутрішню частину, перетворюючи її в труху, тим самим порушуючи цілісність конструкцій і знижуючи їх надійність. Обробка будинку від короеда - необхідна процедура, що продовжує термін експлуатації дерев'яної будови.

Знищення жуків короїдів Київ Україна

Фахівці нашої компанії для знищення короїдів використовують найефективніші на сьогоднішній день способи, в тому числі і обробку приміщень гарячим туманом, для чого застосовується спеціальний генератор. Такий спосіб знищення шкідників має дуже високу ефективність, домогтися якої дозволяє розщеплення складу для обробки на дуже дрібні частинки. Обробка гарячим туманом дозволяє не тільки підвищити ефективність процедури знищення короеда, а й максимально прискорити її. Десятки гектар лісу за допомогою генератора гарячого туману можуть бути оброблені буквально за кілька годин.

Самостійно проводити обробку від жука-короїда не рекомендується через високу токсичність. Краще довірити цю процедуру професійним дезінфекторам.

Наша Служба Дезінсекції Вредитель-Стоп спеціалізується на професійному знищення всіляких шкідників, в тому числі на знищення жуків-короїдів. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу!

Вартість знищення жуків залежить від складності та обсягу виконуваної роботи. Точну ціну уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення короїдів - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ЖУКІВ КОРОЇДІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.