Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Фумігація

Фумігація, Газація складів, приміщень

Фумігація - знищення шкідників і збудників хвороб рослин шляхом отруєння їх отруйними парами або газами.

Служба Вредитель-Стоп надає послуги фумігації, комплексні заходи щодо боротьби з шкідниками хлібних запасів на підприємствах агропромислового комплексу (газація).

Забезпечення збереження запасів хліба від втрат і зниження якості є основним завданням для будь-якого господарства. Найважливішою частиною цієї роботи є захист зерна і зернових продуктів від знищення і псування шкідливими комахами, кліщами, гризунами.

Період підготовки об'єктів системи хлібопродуктів до прийому та переробки нового врожаю, як відомо, дуже короткий. Безсумнівно, дуже важливі такі заходи як знезараження сховищ, млинів, елеваторів, які забезпечать збереження врожаю і допоможуть уникнути значних економічних втрат протягом наступного року.

Фумігація, Газація складів, приміщень Київ Україна

Компанія Вредитель-Стоп використовує сучасне обладнання, проводиться професійними дезінфекторами. Всі хімічні засоби, що використовуються в роботі, мають сертифікати якості.

Ми завжди готові прийти Вам на допомогу і забезпечити швидке і якісне знищення шкідників.

Ціни на послуги фумігації доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Надаємо послуги фумігації по всій Україні, круглий рік, без перерв і вихідних. Надаємо гарантію на свої послуги. Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ФУМІГАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.