Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Гризуни / Знищення кротів

Знищення кротів

Кротові - сімейство ссавців із загону комахоїдних. Ці тварини чудово пристосовані до підземного, риючого способу життя. Кроти не вміють гризти землю зубами, риють її лапками, тому вважають за краще селитися у вологих пухких грунтах.

Прориваючи численні підземні ходи, кроти пошкоджують коріння садових і овочевих культур і можуть швидко знищити врожай.

Також кроти порушують підземні комунікації, вони можуть прорити хід до підвалу, через який можуть потрапити гризуни і знищать ваші запаси на зиму.

Крот є рознощиком смертельно небезпечних захворювань, таких як туляремія і інші. Також на крота завжди живе безліч паразитів.

Знищення кротів Київ Україна

Якщо кріт оселився на ділянці, його легко розпізнати, він залишає сліди, так звані кротовіни, вони з'являються вранці в найнесподіваніших місцях.

Не здумайте ловити крота руками, він може вкусити. Небезпечний не сам укус, а ймовірність зараження. Напад крота, як і напад будь-якой іншой дикой тварини, тягне за собою необхідність вакцинації від сказу та правця.

Самостійно знищити кротів дуже важко. Кроти більшу частину свого життя проводять під землею, перебуваючи поза зоною досяжності і ведуть виключно нічний спосіб життя. На поверхню в денний час виходять тільки хворі і старі тварини. Тому краще відразу звернутися до професіоналів.

Наша Служба Дератизації Вредитель-Стоп допоможе знищити кротів на дачі, городі, садовій ділянці. Ми використовують у своїй діяльності ефективні і безпечні методи знищення кротів. Поєднуємо декількох різних методів впливу, це і установка спеціальних пасток, і застосування відлякувальних складів, і використання хімічних речовин.

Ціни на послуги зі знищення кротів доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Уточнюйте всю інформацію та замовляйте дератизацію за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення кротів - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ КРОТІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.