Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Гризуни / Знищення щурів

Знищення щурів

Щури не хворіють, але є переносниками найнебезпечніших для людини інфекційних захворювань: енцефаліт, туляремія, сальмонельоз, туберкульоз, токоплазмоз, бубонна чума, висипний тиф, лямбліоз, сказ та інші. Нерідко це тягне тяжкі наслідки - аж до летального результату.

Крім цього, щури завдають величезних економічних збитків, вони практично всеїдні, можуть їсти відходи, мило, бетон, пластмасу, папір, гуму, цеглу і багато іншого. Не рідко пошкоджують електропроводку, через що в приміщеннях виникають пожежі.

Крім того, пацюки завдають шкоди сільському господарству, знищуючи посіви.

У разі небезпеки щури виявляють агресію, вони можуть напасти і вкусити людину.

Знищення щурів Київ Україна

Самостійні спроби знищення щурів можуть не принести результату. Щури добре пристосовуються практично до будь-яких умов існування, наділені здатністю розпізнавати отрути і з легкістю адаптуються до всіляких отрут, використовуваним для їх знищення. Крім того, самка щура, яка сама придбала імунітет до конкретної отрути, передасть його своєму потомству. Тому краще відразу звернутися до професійних дезінфекторів.

Наша Служба Дератизації Вредитель-Стоп знищує щурів в будинку, квартирі, на дачі, складі, в магазині, ресторані, школі, в дитячому саду і інших приміщень будь-якого призначення.

Ми маємо багаторічний досвід боротьби з пацюками і добиваємося 100% результату в знищенні щурів. Використовуємо сучасне обладнання, дератизація проводиться професійними майстрами дезінфекторами.

Ми завжди готові прийти Вам на допомогу і забезпечити швидке і якісне знищення щурів та інших шкідників.

Ціни на послуги зі знищення щурів доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Знищення щурів - це швидко, ефективно і без шкоди для Вашого здоров'я! Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно. Ми даємо 100% гарантію на свою роботу! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ЩУРІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.