Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Віруси

Дезінфекція квартир, будинків, офісів, приміщень від вірусів і бактерій

«Вредитель Стоп» понад 10 років допомагає жителям України зберігати здоров'я і спокій. Щодня до нас звертаються в середньому 36* нових замовників, багато з яких прийшли за рекомендацією наших постійних клієнтів. Ми знищимо збудників надзвичайно небезпечних інфекцій: грипу, ГРВІ, туберкульозу, бактеріальної та атипової пневмонії, і інших. Проведемо спрямовану або комплексну обробку проти всіх збудників.

1. Використовуємо для дезінфекції від грипу, ГРВІ, вірусів хімічні препарати нового покоління IV класу безпеки. Вони відмінно знищують збудників захворювань, безпечні для здоров'я людини і тварин.

2. Застосовуємо моно і комплексні технології дезінфекції приміщень. Обробляємо поверхні хімікатами і впливаємо (при необхідності і можливості) критичної для патогенів температурою.

3. Працюємо протягом 24 годин кожен день. Санітарну обробку проводимо в будь-який час доби - коли зручно замовнику.

4. Санітарна обробка приміщень проходить протягом 15-30 хвилин при загальній площі до 100 кв.м. По завершенні робіт приміщення залишається чистим.

Всі клієнти компаній «Вредитель Стоп» захищені від недобросовісних послуг, втрати фінансів, перевірок контролюючих органів - якщо санобробки від вірусів є для них обов'язковою процедурою.

- Ми надаємо всі види послуг з укладанням Договору.

- Ціна дезінфекції квартири та інших об'єктів від вірусів фіксована, відома замовнику до складання Договору та надання послуги.

- Наші співробітники не тільки забезпечать стерильну чистоту приміщення, а й дадуть рекомендації, як в період пандемії і високого сезону ГРВІ знизити вірусне навантаження на співробітників, і мешканців.

Послуги дезінфекції

Усунення
Усунення

ЗАПАХІВ

Знищення
Знищення

ВІРУСІВ

Знищення
Знищення

БАКТЕРІЙ

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ВІРУСІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.