Київ  Харків  Одеса  Дніпро  Україна

Головна / Гризуни

Дератизація приміщень

Дератизація - комплексні заходи щодо знищення гризунів, а саме щурів, мишей, кротів та інших видів гризунів, в приміщеннях і на відкритих територіях.

Наша Служба дератизації Вредитель-Стоп знищує гризунів в приватних і багатоквартирних будинках, на складах, виробничих комплексах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, установах, а також в будь-яких інших місцях, де з'явилися гризуни.

Гризуни є переносниками найнебезпечніших для людини і домашніх тварин інфекційних захворювань: лептоспірозу, туберкульозу, чуми, тифу, сказу, токсоплазмозу та інших. Крім цього, гризуни завдають величезні економічні збитки.

Дератизація передбачає заходи по знищенню особин гризунів і профілактиці їх появи, розмноження і поширення в подальшому.
Наша компанія використовує сучасне обладнання, проводиться професійними дезінфекторами.

Ми завжди готові прийти Вам на допомогу і забезпечити швидке і якісне знищення мишей, щурів, кротів та інших шкідників.

Ціни на послуги дератизації доступні, вартість залежить від обраного методу, препарату, складності та обсягу виконуваної роботи, місцезнаходження. Точну вартість уточнюйте за контактними телефонами на нашому сайті.

Надаємо послуги дератизації не тільки в Києві, а й по всій Україні, круглий рік, без перерв і вихідних. Надаємо гарантію на свої послуги. Працюємо цілодобово 24/7. Конфіденційно! Телефонуйте, консультація безкоштовна!

Послуги дератизації

Знищення
Знищення

КРОТІВ

ЗАМОВТЕ ЗНИЩЕННЯ ГРИЗУНІВ ПРЯМО ЗАРАЗ:

097‑165‑65‑58, 073‑165‑65‑58, 095‑646‑64‑02

Безкоштовна консультація!

Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.